header_image
poutnici_logo
logo_poutnici_male_namobil poutnici_nadpis_mobil

TÁBOR 2021

Vážení rodiče,

i přesto, že je v tuto chvíli doba velice nejistá, plánujeme Poutnický stanový tábor.

Vždy nás těší zájem o tábor pořádaný naší Pionýrskou skupinou, a proto bychom Vás rádi upozornili, že i letos je kapacita tábora omezena 40 účastníky.

Současně s tím jsme v letošním roce znovu nuceni přistoupit k elektronickému přihlašování – tentokrát přes Google dotazník. Jestliže máte zájem o přihlášení Vašeho dítěte na náš tábor, tak se, prosíme, řiďte následujícími řádky:

1. Stáhněte si závaznou přihlášku (najdete ji buď v příloze emailu nebo na stránkách Poutníků – v sekci Tábor (zde). V počítači ji vyplňte ve formátu PDF, uložte a do názvu souboru napište jméno vašeho dítěte a vyčkejte (v tuto chvíli není potřeba přihlášku podepisovat).

2. Ve středu 3. 3. 2021 v 18:00 Vám na email rozešleme odkaz na Google dotazník, kde vyplníte potřebné údaje, vložíte vyplněnou závaznou přihlášku v PDF formátu a odešlete. Tento odkaz bude zároveň zpřístupněn na oddílových stránkách v sekci Tábor.

3. Když se vše povede, budete přihlášeni na Poutnický tábor. Jakmile bude kapacita tábora vyčerpána, budete přesměrováni na stránku pro náhradníky.

4. Nejpozději do 48 hodin obdržíte na uvedenou emailovou adresu potvrzení o přijetí vyplněné závazné přihlášky a do 30 dnů od našeho potvrzení, Vás prosíme, o doručení vytištěné a podepsané přihlášky na DDM Fantázii ve Slatině – stačí vhodit do schránky.

Přihlašování na tábor tedy bude možné od středy 3. března 2021 od 18:00 na odkazu, který předtím rozešleme.

Jestliže narazíte na jakoukoliv nesrovnalost nebo obtíž, neváhejte se na nás obrátit.

Přidejte svůj komentář