Tábořiště

Informace

Tábořiště leží v blízkosti obce Sebranice u Litomyšle (mapa) na Svitavsku. Je dobře přístupné – od asfaltky 100 metrů po zpevněné cestě. My jezdíme autobusem přímo na místo, ale dá se přijet i vlakem do Poličky a odtud 5 km pěšky na tábořiště, nebo autobusem přímo do Sebranic.

Tábořiště je vybaveno jídelnou s kuchyní (dřevěná konstrukce krytá plachtou), polními umývárkami a vojenskou sprchou, 40-ti stany s podsadou (z toho 2 stany hospodářské), hospodářským stanem, hangárem a šestimetrovým tee-pee. Kuchyně je kompletně a velmi dobře vybavena, vaří se na plynových stolicích a dvou sporácích (Trouby NEfungují). Stany jsou vybaveny postelí (deskou a molitanem) a plnou podlážkou po celé ploše stanu.

U tábora je malá budova ve které se nachází dvě splachovací WC, další 3 záchody (suché) jsou v lese. Voda je přivedena hadicí z vodovodního řádu, elektřina je zavedena také. Problémy s hygieniky jsme nikdy neměli. Na velkou hygienu dětí je možné domluvit sprchy v obci, stejně tak v případě dlouhodobější nepřízně počasí se dá domluvit zapůjčení sálu na radnici na hry s dětmi.

Kolem tábora je les a louka, 200 m od tábora je obecní bazén.

Pronájem

Cena zapůjčení tábořiště za den: 1800 Kč
K tomu účtujeme provozní náklady (voda, elektřina, odpad a rekreační poplatek), obvykle jsou tyto náklady 2000-3000/ týden.

Kontakt

David Szabó
tel. 733 733 356
taboriste@poutnici.org

No Images found.

Vybavení tábořiště bylo opakovaně finančně podpořeno Magistrátem města Brna a Jihomoravským krajem.