header_image
poutnici_logo
logo_poutnici_male_namobil poutnici_nadpis_mobil

Mikulášská výprava – Vývar

2. – 4. 12. 2011

1. DEN – PÁTEK
Příjezd – cesta byla dlouhá, jeli jsme trolejbusem, vlakem a autobusem. Zabydleli jsme se do tříd a rozdělili jsme se do družstev. Pak jsme šli plavat a vylovili jsme recepty. Malí šli spát a v kuchyni se odehrával program pro starší.

2. DEN – SOBOTA
Vycházka a vaření- ráno jsme se probudili a šli na rozcvičku. Někteří šli nakoupit. Snídani jsme si hledali na schodech. Když se všichni najedli, oblékli jsme se a šli ven. Hráli jsme hru BU – KU -HU. Pak si každá skupinka postavila svůj fast-food, až jsme byli všichni zmrzlí na kost, vydali jsme se zpátky do školy. Každá skupinka si uvařila svou poléfku z pytlíku. Po poledním klidu se začala vařit večeře o třech chodech (poléfka, hl. chod, dezert) podle receptu vytaženého z bazénu. Mezitím někteří členové skupinky pekli perníčky. Na večeři jsme pozvali vedoucí, kdy se všichni do sytosti najedli, malí šli spát a velcí míchali koktejly.

3. DEN – NEDĚLE
Vyhlášení a odjezd – malovali jsme perníčky a po příšerném, opravdu hnusném, obědu bylo vyhlášení, kdy i vedoucí uznali, že některé děti vaří líp jak někteří vedoucí. Pak nastal odjezd.

Galerii terpve připravujeme

Přidejte svůj komentář