header_image
poutnici_logo
logo_poutnici_male_namobil poutnici_nadpis_mobil

MIKULÁŠSKÁ – WELLNES EPIDEMIE

Rájec-Jestřebí
5.-7. 12. 2014

Pátek

V pátek jsme se jako obvykle sešli před Fantázií a nabalili společné jídlo. Vydali jsme se na cestu do Rájce-Jestřebí. Po příjezdu do wellnes jsme se ubytovali a napapali. Večer nás ještě čekala jóga a masáže. Nakonec přišel i anděl s čertem, ale Mikuláš se již nedostavil, protože je starý pán a chodí spát po Večerníčku. Čert si naštěstí neodnesl nikoho do pekla a všichni dostali sladkou odměnu. Na dobrou noc jsme rozkoukali pohádku Zloba, královna černé magie.

Sobota

Ráno jsme si dali lekci zumby v tělocvičně a šli na snídani. Během snídaně za zvuků sirény přiběhl šílený vědec a oznámil nám, že my jediní můžeme svět zachránit. Musíme vytvořit lék z pěti protilátek. Ještě nás vyšetřil, zda nejsme také nakažení a rozdělil do družstev podle krevních skupin. Začali jsme tedy shánět protilátky. Šli jsme prozkoumat místní zámeckou zahradu. Nejprve jsme se naučili několik základních léků, např. Bolehlav, Záchodohnač, Plešo-stop! a potom jsme v lékárnách kupovali ty složitější. Z obou druhů jsme nakonec vytvořili protilátky. Po obědě jsme pomocí šifer objevili tajnou skrýš s dalšími protilátkami. Další jsme vyrobili ze zvláštních organismů, kterých se nelze dotýkat, lze je přenášet pouze pomocí brček. Do večeře jsme zlepšovali naši fyzičku hrou vybíjené. večer jsme se ještě vydali do ulic hledat kuličky hadího jedu na výrobu již poslední protilátky a dokoukali jsme pohádku.

Neděle 

Zjistili jsme, že jsem všichni nakažení, a tak jsme se pomocí starých receptů pokusili o výrobu léků. Léky nakonec zabraly a všichni jsme se vyléčili. Ještě jsme si procvičili deskovky na turnaj, sbalili jsme se a odjeli zpátky do Brna s dobrým pocitem záchrany světa před epidemií.

Galerii terpve připravujeme

Přidejte svůj komentář