header_image
poutnici_logo
logo_poutnici_male_namobil poutnici_nadpis_mobil

Podzimky aneb, výprava za Lochnesskou příšerou

Hodonín
25. – 30. 10. 2019

Pátek 25. 10.
V pátek jsme se vydali do dalekého Skotska hledat Lochnessku. Zabydleli jsme se na ubytovně a přivítal nás pátrací tým. Po večeři jsme si zahráli nějaké seznamovací hry a zjistili, že budeme získávat rybičky, které pak dáme Lochnessce, pokud ji ovšem najdeme.

Sobota 26. 10.
Ráno jsme se rozdělili do týmu pomocí tahání karet. Potom jsme sestrojili svoji vlastní Lochnessku a představili ji. Abychom se ve Skotsku domluvili, tak jsme se naučili jejich jazyk. Odpoledne byl uspořádán turnaj v tradičních skotských sportech.

Neděle 27. 10.
V neděli jsme se vydali do nedaleké ZOO zjistit, jestli se tam náhodou příšera nepotulovala. Po cestě jsme plnili různé úkoly. Například jsme se měli vyfotit s místním zaměstnancem. V ZOO jsme ale příšeru nenašli, tak jsme se vrátili zpět na ubytovnu. Když jsme byli pryč, tak se nám někdo vloupal na ubytovnu a rozbil nám sprchu, takže jsme ji museli opravit.

Pondělí 28. 10.
Dopoledne jsme si zahráli na pašeráky, abychom lépe poznali zloděje, když jsme byly vykradeni. Odpoledne jsme pokračovali v turnaji, který jsme dokončili. Večer jsme si zahráli zajímavý kvíz o Skotsku a Lochnesské příšeře.

Úterý 29. 10.
Dostali jsme zprávu, že se příšera opět pohybuje u jezera Lochness. Po cestě jsme plnili různé úkoly. Vyjmenovávali jsme 20 druhů ryb, obíhali kapličku a spoustu dalších. Na konci jsme našli rovnou dvě Lochnesské příšery a daly jim naše ryby a ony nám za odměnu dali camrátko.

Středa 30. 10.
Ve středu jsme si sbalili věci sbalili věci, uklidili ubytovnu a vyrazili zpátky do Brna.

Přidejte svůj komentář