header_image
poutnici_logo
logo_poutnici_male_namobil poutnici_nadpis_mobil

Podzimní výprava – FBI

Buchlovice
26. – 30. 10. 2016

Středa 26. 10.

Ve středu jsme se sešli na Fantošce a vyjeli do Buchlovic do kempu FBI, kde probíhal výcvik agentů, kterého jsme se zúčastnili. Hned po příjezdu jsme se najedli, ubytovali a pak se sešli venku, kde nám byli představeni agenti, u kterých jsme se ucházeli o místo v jejich týmu. Jak jsme byli rozděleni, museli jsme si vyrobit jmenovky, aby v kempu věděli, že nejsme žádní vetřelci. Nebylo to ale tak lehké, protože jsme museli chodit po stanovištích a plnit úkoly, aby naše jmenovky byly úplné. Odpoledne za námi přišli hlavní agenti. Byli celí vyděšení, jeden z nich dokonce omdlel. Přišli totiž se zprávou, že někdo zabil údržbáře Robertina, jehož kusy těla byly rozházené po celé půdě. Naším úkolem bylo kusy posbírat a zároveň najít nějaké stopy, které by pomohly najít vraha. Večer jsme si zazpívali s kytarou a potom šli spát.

Čtvrtek 27. 10.

I přes údržbářovu smrt jsme museli započít trénink. Jeden tým trénoval střelbu z foukačky a zbylé 2 týmy si budovali kondici při pakobalu. Odpoledne jsme si procvičili práci s buzolou a náš orientační smysl pomocí stanovišť, která byla rozmístěna okolo kempu. My měli za úkol je všechny najít a podle nich se co nejrychleji vrátit do kempu. Večer kolem kempu chodili dva zvláštní muži, tak jsme měli zakázáno chodit ven z budovy, ale abychom se nenudili, tak jsme hráli hry a zpívali písničky.

Pátek 28. 10.

V noci zachytila kamera tváře záhadných mužů a uchovala je v podobě snímku. Snímky ale nesmely být vyneseny ven z budovy tak jsme je museli překreslit. Přišla také další část výcviku. Procvičovali jsme schopnost hledat skryté věci. V místnosti byly schované dolary a my je museli všechny najít. Všem se vedlo velmi dobře a tak jsme si vychutnali oběd a pak přišel zasloužený odpočinek. Začalo se nám stýskat po našich rodinách a tak jsme chtěli domů poslat pozdrav. Hlavní agenti nám to umožnili, ale neulehčili. V každém týmu mohl každý člen psát jen nějaká písmena, někdo zase háčky a čárky a někdo čísla. I přesto jsme zvládli napsat krásné dopisy.

Sobota 29. 10.

Sobotní dopoledne jsme věnovali výcviku pomocí foukaček, pakobalu a přidala se i vybíjená. Odpoledne se k nám dostala zpráva, kde se nachází vrah našeho údržbáře. Chvíli jsme váhali, jestli to není past, ale my vraha chtěli natolik dostat, že jsme riziko podstoupili. Večer jsme ho šli hledat ale měl kolem sebe bodyguardy, kteří nám cestu ztížili. Nakonec jsme se k vrahovi dostali a svázali ho a předali jsme ho spravedlnosti. Večer jsme si na oslavu zazpívali a šli spát .

Neděle 30. 10.

Náš pobyt v kempu FBI bohužel skončil a my jeli domů. Rozloučili jsme se s agenty a jeli zpět do Brna. U fantošky na nás čekali rodiče a všichni plní zážitků jsme odešli domů.

Galerii terpve připravujeme

Přidejte svůj komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.