header_image
poutnici_logo
logo_poutnici_male_namobil poutnici_nadpis_mobil

Pololetky – Indiana Jones

Podivín
28. – 31. 1. 2016

Čtvrtek 28. 1.

Odpoledne jsme se dětmi (13+) sešli u fantošky a vyjeli směr Podivín. Ve vlaku jsme od Indiana Jonese dostali roztrhanou zprávu, která nám napověděla, co dělat dál. Měli jsme za úkol nalézt ztracený artefakt. Po ubytování v pěkné skautské klubovně jsme šli najít Indiho, který pobýval v bývalé vesnici Hačanů. Indiho jsme dovedli k nám a spřátelili se s ním pomocí hry na známé osobnosti. Pak jsme si šli lehnout.

Pátek 29. 1.

Po rozcvičce nám naše vedoucí odnesli lidé z kmene Hačanů…ale nechali nám zprávu. Rychle jsme za nimi vyrazili. Ve vesnici Hačanů jsme našli rozstříhanou mapu, kterou jsme si nakonec vybojovali. Po složení mapy jsme zjistili, že je to cesta k artefaktu do Lednicko-Valtického areálu. K bližšímu určení nám pomohlo překreslování místa, kde se artefakt nachází. Taky jsme po Podivíně posbírali kousky zprávy, ve které se psalo, že máme dojít ke kostelu. Tam na nás čekal Indiana Jones, který nás posílal pro tajné zašifrované zprávy. Ty zněly: jeskyně, park, most, stromy, lednice, minaret, voda, ostrov. 

Sobota 30. 1.

To nás čekal výlet do Lednicko-Valtického areálu. Výlet jsme si užili. U brány, která nám byla povědomá z obrázku, který jsme překreslovali, jsme našli láhev od vína, ve které bylo něco ukryto. Láhev jsme rozbili a našli další zprávu. Ve zprávě bylo psáno, že se máme vrátit, protože je artefakt ukryt pod školkou, ve které jsme byli ubytovaní. Po návratu jsme si chvilinku odpočinuli a poté se vydali pro artefakt do podzemí. Byl to těžký úkol, šli jsme poslepu a na najití artefaktu jsme měli pouze 2 minuty. Vše jsme ale zvládli a protože to byl těžký den, šli jsme spát.

Neděle 31. 1.

Hned ráno jsme šli vrátit artefakt Hačanům a ti nám na oplátku dali část svého pokladu. Pak už jsme se jen sbalili a odjeli domů.

Galerii terpve připravujeme

Přidejte svůj komentář