header_image
poutnici_logo
logo_poutnici_male_namobil poutnici_nadpis_mobil

Sraz PTO

25. – 27. 5. 2012

1. DEN – PÁTEK
Sešli jsme se u Fantošky, jeli s námi jen 2 vedoucí. Jeli jsme vlakem, kde jsme se sešli s dalšími oddíly. Tento sraz pořádali naši známí Lorieni, kteří nás už vyhlíželi. Postavili jsme si stany vedle nich a Brabrouků. Všichni jsme se rozdělili do družstev černí x žlutí. Po večeři jsme si dělali co jsme chtěli a pak jsme šli spát do stanů.

2. DEN – SOBOTA
Ráno, po snídani, kterou jsme si vybojovali a vyprosili, byl nástup, na kterém nám byla vysvětlena hra o poklad, kde soutěžili černí x žlutí. Pravidla této hry jsem doteď nepochopila, ani spousta dětí. Bohužel vyhráli žlutí. Po této hře jsme se rozešli na oběd což byl Jurův guláš, kterého bylo málo. Pak byl polední klid, kdy jsme se opalovali a dokonce jsme se šli i vykoupat. Pak byl odpolední program, což byli drobníčky – hry, které si připravily oddíly pro ostatní. K večeru jsme se přemístili na soutěžní
hřiště, kde byla i módní přehlídka pirátských obleků, ve kterém jsme se dobře umístili. Taky se tu tancovalo. Pak jsme se přemístili do stanů nebo do spacáků pod širák.

3. DEN – NEDĚLE
Ráno jsme se probudili a všude hřálo krásně sluníčko. Snídaně probíhala jako včera. Šli jsme se smočit a až nám uschly plavky, snědli jsme oběd a jeli domů.

Galerii terpve připravujeme

Přidejte svůj komentář