header_image
poutnici_logo
logo_poutnici_male_namobil poutnici_nadpis_mobil

Sraz PTO

kemp Moře
6.-8. června 2014

PÁTEK
Vlakem jsme dojeli na místo, kde na nás čekaly autobusy, které nás odvezli až na místo. Bydleli jsme v kempu MOŘE u rybníku Řeka. Našli jsme si plácek, postavili stany a vykopali ohniště. Pak jsme šli na dřevo a šáší. Maky s Klárou se dali do vaření. Dozvěděli jsme se co nás v sobotu čeká=>bude se soutěžit v pěti hrách: v přehazce (2-3 hráči)
V ringu ( 2-3 hráči)
V badmintonu (2 hráči)
V petangu (2 hráči)
V branballu (7-15 hráčů)

SOBOTA
Ráno jsme se nasnídali a rozdělili jsme se do družstev na hry. Protože nás bylo fakt hodně, utvořili jsme 2 družstva na branball, na přehazku 5 družstev (AHA; Rafani- Honzík, Fifin, Bohďa; Hafani-Katka, Vojta, Zuzka; Kamikatze- Kikin, Lukáš, Ráďa; Ujocukety- Efča, Jasoň, Lucka W), na ringo 2 družstva (Gringo- Smáža s., Bohďa, Klára; Ujokroužek- Honzík, Efča, Lucka) a na petangue 1 družstvo (Majda a Smáža) a nakonec badminton ale to už si nepamatuju :(( 😀 . pak byl nástup, kde nás LORIENI, kteří letos sraz pořádali přivítali a řekli nám co a jak. Všude byly roztažené sítě. Jako první se začala hrát přehazka, pak u ringo s petangue. Badminton a branball se bohužel nestihl. Protože bylo fakt krásně….spíš až vedro….chodili jsme se v průběhu koupat do rybníku (taky se všichni hezky spálili). Večer jsme si udělali táborák a celí unavení jsme šli spát.

NEDĚLE
Po snídani byl nástup, ale tohle byl velký nástup!
První se vyhlásily výsledky ze soboty: V přehazce Hafani vyhráli 3. místo a Rafani 1. místo, v ringu jsme vyhráli 1. místo díky týmu Gringo(škoda že se to nepočítalo do zelené ligy 😀 ), v petangu jsme se neumístili. Potom se vyhlašovalo vše ostatní:

  • Noví hlavasové
  • Noví instruktoři (od nás Fifin- gratuluju moc Fifi)
  • Sítňák(to co se tam nestihlo)
  • A taky výsledky zelené ligy

Galerii terpve připravujeme

Přidejte svůj komentář