header_image
poutnici_logo
logo_poutnici_male_namobil poutnici_nadpis_mobil

Velikonoční výprava – Hry bez hranic

Poutníci + Lorien
5. – 8. 4. 2012

1. DEN – STŘEDA
Ve středu jsme se sešli před Fantázií a odjeli jsme trolejbusem na hlavní nádraží. Tam jsme se potkali s Lorienem a odjeli vlakem do Olomouce a pak autobusem do Bohuslavice. Jelikož byl teprve duben, tak jsme přijeli za tmy a zahráli si pár seznamovacích her i přesto, že jsme na sebe pořádně neviděli. Potom se šlo spát.

2. DEN – ČTVRTEK
Ráno jsme po rozcvičce provedli hygienu a nasnídali se. Poté jsme hráli vybíjenou v lese a rozdělili jsme se do družstev. Před obědem jsme ještě stihli stavět z lega a zahrát několik kol hospody, také jsme se naučili několik zvířátek na Sítňák. Po obědě nás čekala zdravověda a první pomoc, potom jsme hráli hry v lese s legem – pašeráky. Pak bylo sbírání dřeva, večeře, táborák, spaní.

3. DEN – PÁTEK
Ráno po rozcvičce jsme provedli ranní očistu a posnídali. Po snídani jsme brali zásoby Yettimu a opět se učili na Sítňák něco málo ze zdravovědy. Po dobrém obědě od Paní Čvachtové nás čekal velký turnaj v Bränballu a lezení po lanových překážkách, což šlo v té velké zimě dost špatně. Před spaním měly starší děcka táborák.

4. DEN – SOBOTA
Tohle ráno bylo jako každé jiné. Po snídani jsme se přetahovali a učili se zacházet s mapou a buzolou. Také jsme si procvičili Morseovku. Odpoledne byl azimuťák. Večer jsme hráli smrtky, hoďte jumpa a ještě jsme měli malý kvíz. Potom se šlo spát.

5. DEN – NEDĚLE
V neděli nebyla rozcvička, ale hygienu jsme podstoupili, pak jsme se nasnídali. Poté nás čekalo vyhodnocení družstev a odjezd domů. Nikomu se domů moc nechtělo, ale na teplou vanu se jistě těšil každý.

Galerii terpve připravujeme

Přidejte svůj komentář