header_image
poutnici_logo
logo_poutnici_male_namobil poutnici_nadpis_mobil

Velikonoční výprava – televize

21. – 25. 4. 2011

1. DEN – ČTVRTEK
Příjezd – Cesta vlakem byla příjemná a klidná, když jsme vystoupili, vydali jsme se po zelené značce, protože byl zrovna zelený čtvrtek. Když jsme procházeli kolem hotelu, přivařila se k nám směska pejsků, nejspíš matka a tři štěňátka, doprovodili nás až k chatce. Zahnat domů se nám je nepodařilo, tak před večeří je šli holky odvést zpět domů. Abychom zde mohli natáčet, museli jsme sehnat povolení. Když nám povolili vstup do lokality Filipovského údolí, obdrželi jsme vizitky a podle jejich barev jsme byli rozděleni na 4 družstva, abychom si mohli založit své televizní stanice, potřebovali jsme sehnat sponzory, tak jsme běhali po lese. Po skupinkách jsme se rozmístili po chatce a vymýšleli jsme naše názvy. Navečeřeli jsme se a šli jsme pokračovat v práci, domysleli jsme ještě logo, znělku a sehráli nějaké reklamy. Za hodinu jsme se zase sešli ve společenské místnosti a každá skupinka postupně odprezentovala svoje výtvory. Když už
se všichni pomalu chystali k spánku, vedoucí oznámili, že jdeme na tajný odposlech jedné celebrity, která zrovna v lese o sobě říká své informace. Po odposlechu se všichni vrátili na chatku v pořádku, jen Standa měl rozraženou hlavu. Pak se šlo spát.

2. DEN – PÁTEK
Kamera – Ráno po snídani jsme vyrazili do nedaleké vesnice doplnit nedostatky potravin. Ve vsi jsme dostali úkol “nikdo není dokonalý” a ptali jsme se lidí na sedm otázek:

1) Co je to azimut?
2) Co je to vrstevnice?
3) Co/kdo je to instruktor?
4) Co je to KPZ?
5) K čemu slouží brutar?
6) Kdo je to Ozák?
7) 5+8 je/jsou 12?
Také jsme měli za úkol sehnat si krabici a ruličku od toaletního papíru, abychom mohli zhotovit kameru. Po návratu jsme si četli nejvtipnější odpovědi občanů a z krabice jsme vytvářeli kameru. Pak se spojili 2 a 2 družstva a chránili jsme si své informace, novinové články v chráněném kruhu, kruhy byli každý na druhé straně hracího pole a účelem bylo soupeřům ukrást, co nejvíce článků, každý měl na ruce fáborek, jako život. Zdenál tuhle hru hrál velmi sadisticky a nedodržoval pravidla, ale nebyl sám. Na večer jsme přichystali táboráček a opekli si špekoně k večeři. Po tomto namáhavém dnu všichni hned únavou usli.

3. DEN – SOBOTA
Slovensko – Ráno po snídani a rozcvičce jsme se vydali na Slovensko, kde jsme natáčeli pořady o pěti květinách, jenž se nachází v místním lese. Do sousedního státu jsme šli z důvodu reklamy. Jak jsme se vrátili, všichni šli cvičit své scénky na večerní vyhlášení cen TÝTÝ. Večer u slavnostního ohně jsme předvedli naše nacvičená divadýlka a bylo vyhlášení cen a noví členové POUTNÍKŮ obdrželi svá nová trička. Šlo se spát a všichni spokojeně usli……..

4. DEN – NEDĚLE
Odjezd – ……..a když se vzbudili, už moc spokojení nebyli, protože se nám blížil odjezd domů, zbývalo už jen uklidit a sbalit si věci a vydat se na cestu. Zvládli jsme to rychle, tak jsme splnili úkoly Chucka Norrise, naobědvali jsme se a odkráčeli na vlak, který nás dovezl domů.

Galerii terpve připravujeme

Přidejte svůj komentář