header_image
poutnici_logo
logo_poutnici_male_namobil poutnici_nadpis_mobil

Závěrečka – Z pohádky do pohádky

Doubravník
17.-19.6.2016

Školní rok se pomalu blížil ke konci a my se vydali na naši poslední výpravu. Naším úkolem bylo osvobodit království ze spárů draka a zachránit líbeznou princeznu. Ubytovali jsme se ve skautské klubovně, poblíž hradu, v Doubravníku. Večer jsme ještě stihli prozkoumat zrádnou bažinu, zda se zde princezna neskrývá. Našli jsme spousty perel, ale princeznu bohužel ne. Než jsme šli spát, dali jsme si ještě turnaj ve fotbálku.

Sobota 18.6.

Nelenili jsme a hned ráno jsme se vydali směr hrad Pernštejn. Počasí bylo krásně slunečné, tak jsme si dali i zmrzku. Na hradě byl obídek a prohlídka interiéru, která bohužel za moc nestála. Za to jsme ale přemohli draka a mohli se tak vrátit zpět do Doubravníku. Na večeři nás čekaly halušky se zelím. Po večerní soutěži v různých disciplínách jsme zalezli do spacáků a spali.

Neděle 19.6.

V neděli jsme ještě prozkoumali hradní stáje, zda neutekla princezna sem, ale bohužel nebyla ani tady. Asi neměla zájem se s námi setkat. Navštívili jsme zvířecí trh a sbalili se na cestu domů. Zvládli jsme tedy náročnou cestu z pohádky do pohádky a bylo na čase se vrátit zase domů do Brna. Výpravy ani Poutníci nás tento školní rok už nečekají, ale nebude trvat dlouho a v srpnu pojedeme na tábor!

Galerii terpve připravujeme

Přidejte svůj komentář